На що звернути увагу?

Нерідко придбання цього предмета стає причиною глибокого розчарування - парасольку починає ламатися, відкривається не відразу, та й закрити його теж проблемно. Щоб уникнути таких неприємних моментів, необхідно уважно оглянути парасольку перед тим, як нести на касу.

Так, спочатку варто проінспектувати товар на предмет відкривання і закривання - цей процес повинен бути плавним і м'яким, причому дане тестування обов'язково як щодо автоматичного або напівавтоматичного, так і по відношенню до механічного виробів. Варто звернути увагу на ручку і міцність її кріплення до стрижня, а також на міцність фіксації спиць, адже їх хитання неприпустимо. Не менш важливі і шви купола. Вони зобов'язані бути щільними і поєднуватися з туго натягнутим матеріалом.

Все це диктує необхідність придбання цього виробу в престижному магазині. А ось на ринок за парасолькою краще не ходити. І справа не в тому, що там апріорі немає якісного товару, а в тому, що ретельно проінспектувати його, як правило, не виходить - заважає квапливість, маса людей, які товчуться поруч, і т. Д.

Парасольки купити недорого в інтернет магазині ти Купи Київ

Типи парасольок

  • Механіка

Вона проста і надійна, поєднуючи в собі ці 2 найважливіших показника. Але за них доводиться платити зручністю, так як відкривати і закривати парасольку доведеться вручну, що не тільки забирає дорогоцінні (іноді) секунди, але і приносить певні незручності.

Механический противоштормовый зонт

  • Напівавтомат

Даний тип найбільш поширений. Такий парасольку автоматично тільки відкривається, але закривати його доводиться «дідівським» способом. Причому подібна схема характерна як для тростини, так і для складного парасольки.

зонт полуавтомат

  • Автомат

Найбільш зручний і престижний варіант. Досить натиснути на кнопки і парасольку відкриється або закриється. Такий товар економить час, але часте використання загрожує постійними поломками. Щоб цього уникнути, необхідно ставитися з аксесуаром дбайливо, і купувати вироби тільки від виробників з гучними іменами, що забезпечить високу якість. Саме ці компанії і представлені в каталозі нашого сайту.

Зонт автомат

Матеріал для каркаса

  • Дерево

Дерево може похвалитися невеликою вагою, завдяки чому воно відмінно підходить для виробництва парасольок-тростин. Деревина не дарма вважається матеріалом аристократів, та й щодо зручності з нею не посперечаєшся.

  • Алюміній

«Крилатий метал» просто незамінний в тих випадках, коли необхідний мініатюрний, складаний парасолька. Він легкий, максимально простий, надійний і дешевий. Звичайно, нічого ексклюзивного в таких виробах немає, але це оптимальний варіант парасольки на кожен день.

  • Сталь

Міцність цього матеріалу воістину легендарна. Стрижень з металу практично не деформується, та й спиць не страшні пориви вітру. З іншого боку, цілісний каркас зі сталі незручний через велику вагу. Саме тому виробники поєднують сталь з іншими матеріалами, більш легкими, але не менш міцними. Це вуглепластик або скловолокно. Є і вироби з подвійним варіантом виконання спиць, але вони призначені для тих чоловіків, яким необхідний надійний аксесуар.

Зонты купить недорого в интернет магазине ты Купи Киев

Матеріал для куполів

Поліестер. Він використовується найчастіше. Зручність поліестеру полягає в його багатогранності, яка досягається за рахунок різноманітних добавок, що використовуються під час виробництва. Саме завдяки їм можна отримати шорсткий, щільний, гладкий, м'який, блискучий, тонкий або матовий поліестер. У кожного виду поліестеру є свою назву, яке присутнє на картці парасольки. Саме тому наш сайт пропонує вам ознайомитися з цими типами матеріалу.

  • Шовк, атлас - ці тканини йдуть в хід при виготовленні весільних парасольок, а ще таких для захисту від сонця. Справа в тому, що вони не належать до категорії водовідштовхувальних.
  • Сатин - його часто плутають з шовком, адже блищить він майже так само, та й тактильно дуже схожий.
  • Саржа - досить м'який тип тканини, що володіє характерним блиском.
  • Шифон - ця тканина шорстка і володіє своєрідним блиском (переливаються).
  • Поліестер (люкс) - від звичайного матеріалу він відрізняється більш щільною структурою.
  • Епонж - відмінний матеріал для парасольок, тому як така тканина досить щільна, щоб не допустити утворення заломів. Крім того, вона не розтягується, а також володіє відмінними водовідштовхувальними властивостями.
  • Поліестер (тефлонове покриття) - крім основних функцій і властивостей, якими володіє поліестер, тефлонове покриття добре охороняє тканину від зовнішнього впливу (ультрафіолет, знос, пил і т. Д.).
  • Гіпюр - така тканина застосовується виключно в декоративних цілях. Це мережива, відмінно підходять для оформлення фотосесій і весільних церемоній.
  • Жаккард - на ньому завжди є набитий малюнок, а сама тканина відрізняється гладкістю і щільною структурою.
  • Поліестер прогумований - відмінний вибір для регіонів, де часто йдуть дощі. Крім високих показників міцності, він чудово відштовхує воду. Тактильно такий поліестер шорсткий.
  • Інші тканини

Незважаючи на величезний вибір матерій, що входять в сімейство поліестеру, є і такі, що до цієї категорії не належать.

  • Бавовна і льон (натуральні тканини) - вони використовуються тільки для створення сонцезахисних або декоративних виробів.
  • Нейлон (синтетика) - він тонше, ніжніше і м'якше, ніж поліестер.
  • Полівініл - необхідний для випуску прозорих парасольок. Сам же являє собою плівку, дуже схожу на поліетиленову.
  • Складання спиць

Від цього фактора теж багато що залежить, так як число додавань впливає на параметри вироби.

  • 5 складань - такий тип є найменшим з усіх. Подібне рішення дозволяє зробити парасольку настільки компактним, що навіть виріб середніх габаритів може поміститися в кишені.
  • 4 складання - подібний парасольку легко поміститься в дамській сумочці, так як займає зовсім небагато місця.
  • 3 складання - ці вироби найбільш поширені, причому незалежно від того, чоловічий це парасольку чи жіночий.
  • 2 складання - самий габаритний варіант.

Рекомендації по догляду

Деформація - вигин спиць цілком можливий, якщо на парасольку скласти важкі речі.
Сушка - це обов'язкова процедура, якщо зонт був використаний за прямим призначенням. Але сушити слід виключно в розкритому положенні, щоб попередити виникнення цвілі.
Чистка - для неї необхідно озброїтися милом і губкою. Бруд вимивається ними, а парасольку просушується.

Парасольки купити недорого в інтернет магазині ти Купи Київ

Підсумок

Як видно, відтепер ви озброєні всіма необхідними знаннями не тільки щодо вибору парасольки, але також і догляду за ним.