Гарантія

Інтернет-магазин «Ти Купи» надає гарантію на весь асортимент товарів. На такі бренди як Casa Famila, Visconty, VOILE і ін. (Вказано в описі товарів) - надається гарантія на 1 рік від виробника! Якщо в описі не зазначено терміни гарантії, уточнюйте їх у нашого менеджера.

Повернення і обмін товару

  • Якщо Вам не підійшов товар, Ви можете повернути або обміняти його на протязі 14 днів з дня отримання. За умови, що не порушений товарний вигляд і упаковка. Вартість послуг перевізника оплачує клієнт.
  • Ми ретельно перевіряємо товар перед відправкою, але все ж не виключаємо можливість шлюбу. Якщо Ви отримали бракований товар, то його можна повернути або обміняти протягом 14 днів з дня отримання. Вам потрібно повідомити інформацію нашим менеджерам, за вказаними телефонами на сайті, а також надати фото дефекту на ел. пошту sales@tykupi.com. Вартість послуг перевізника оплачує магазин.

Повернення коштів

Повернення грошей за товар який Ви повернули, ми виробляємо на Вашу банківську карту протягом 2-х робочих днів після отримання товару. Відправку повернень післяплатою ми не приймаємо.