Служби і терміни доставки:

  • Нова Пошта
  • Адресна доставка кур'єром нової пошти

 

 

Тарифи та умови доставки по Україні "Новою поштою"

Відправка товару по Україні здійснюється з понеділка по п'ятницю. В середньому відправка проводиться протягом 1-3 робочих днів. Також при підтвердженні замовлення менеджер додатково інформує щодо термінів відправки і доставки замовлення.

Після прибуття замовлення на Нову пошту Вам прийде СМС, замовлення зберігається на відділенні 5 робочих днів, якщо протягом цього часу Ви його не забирають, то він автоматично повертається назад нам.
Нижче наведено таблицю з розрахунком вартості доставки посилок. Ми постаралися класифікувати товари, які Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині за вагою, для спрощення розрахунку вартості доставки:

Безкоштовна доставка: якщо вартість замовлення дорівнює або більше 999 грн., То ми оплачуємо зі свого боку вартість доставки. При виборі способу оплати на відділенні (накладений платіж), вартість доставки оплачуємо ми, але повернення грошей покупець (20 грн фіксовано + 2% від суми переказу)

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Вага, як і зазначено в шапці таблиці в першому стовпчику, враховується як фактичний так і об'ємний за наступним принципом: якщо вага товару 1 кг, а об'ємна вага 0,5 кг, то цей вантаж підпадає під тариф - 1 кг. Якщо ж фактична вага товару той же 1 кг, а об'ємний 2 кг, то такий вантаж буде пораховано за тарифами за 2 кг.

У схемі нижче показані основні послуги які надає "Нова пошта".

"Грошовий переказ" або накладений платіж, це додаткова послуга, яка тарифікується як 20 грн фіксовано і 2% від суми повернення по купленому товару. Тобто, якщо Ви замовляєте товар вартістю 500 грн, вагою в 1 кг по накладеному платежу, при отриманні посилки за послуги "Нової пошти", Ви оплачуєте 45 грн за доставку вантажу 1 кг, 20 грн за послугу післяплати і 10 грн (2 % від вартості товару 500 грн). РАЗОМ за доставку товару Ви оплатите 75 грн.

 

  Безвідсоткова розстрочка "Оплата частинами" Приват Банк

 

Умови оформлення розстрочки від ПриватБанку
Програма Кількість платежів, шт Щомісячна комісія,
% Від суми кредиту
Разова комісія,
% Від суми кредиту
Оплата Частинами 2-5 0,01 ні

 

 

 

 

Щоб дізнатися доступний вам ліміт на оплату частинами потрібно відправити SMS з текстом chast на номер 10060 або перевірити ліміт на сайті pb.ua/chast.

Перед оформленням замовлення, якщо плануєте оформляти розстрочку, зв'яжіться з нами для підтвердження наявності товару

* При списанні платежу за рахунок кредитного ліміту, нараховується додаткова комісія в 4%. Щомісячна комісія 0,01% від суми покупки.

Ліцензія банку
ПриватБанк - Ліцензія НБУ №22 від 05.10.2011 р

  Безготівковий розрахунок:

  • в будь-якому банку або терміналі за рахунком-фактурою;
  • оплата на карту Приватбанку;
  • за допомогою системи онлайн платежів LiqPay, з будь-яких карт Mastercard або Visa, в тому числі і картою Приватбанку

 

  Готівковий розрахунок:

  • оплата при отриманні товару готівкою, здійснюється в найближчому для вас відділенні кур'єрської служби «Нова пошта» (накладений платіж);
  • оплата готівкою кур'єру «Нової пошти» (адресна доставка);