• 0 800 210 613
  • Ваш список
    “Список сравнения” пуст
0 800 210 613 (044) 32 11 120
(Многоканальные, бесплатно по Украине)

Звоните с 09:00 до 18:00
Сб. с 09:00 до 13:00

Робота: як її знайти та не стати жертвою обману?

Кожен день люди стикаються з такою проблемою, як пошук роботи. Неймовірно складний процес, особливо у наші дні. Інтернет, на сьогоднішній день, є наймасштабнішим ресурсом за всю історію світу, який несе у собі дуже багато корисної інформації. Але в той же час він може завдати шкоди людині. З'являється небезпека: крім того, що потрібно знайти якісне джерело в Інтернеті, де розташовані вакансії, потрібно ще не стати жертвою шахраїв. На ці питання нам відповів представник компанії Jooble з пошуку роботи та розповів, як безпечно знайти роботу.

Раніше було так: люди купували газети, шукали роботу через оголошення, відвідували різні підприємства, іноді пропонувалася робота по телевізору, через знайомих ... Ця ера вже минула та вже давно на ринку панує Інтернет, у якому можна отримати практично все: від найпростішої інформації до якісної самоосвіти. Пошук роботи не став винятком.

Деякий час тому група людей задалася одним питанням: як зробити так, щоб людина могла знайти абсолютно всі вакансії з усіх країн світу в одному місці? Є Google, але крім інформації про роботу, там зустрічається зайві, щодо пошуку роботи, сайти. Крім того, хотіли зробити так, щоб сайт пошуковик вакансій міг максимально зберегти користувача від шахрайских пропозицій. Був придуманий агрегатор Jooble, який має такий принцип роботи: збирає всі вакансії, фільтрує шахрайські та показує тільки достовірні. Рівень «бути обдуреним» знижується практично до нуля, тому що в Jooble працює спеціальний відділ модерації, який кожен день перевіряє всі вакансії на достовірність, адже їх кількість настільки велика, що раніше ніхто не міг собі уявити, що в Україні існує стільки актуальних пропозицій.

На сьогоднішній день на українському Jooble індексується 120 000 вакансій і цей показник збільшується з кожним днем. При цьому, велика частина пропозицій по працевлаштуванню не додається до бази, так як вона була підозрілою.

На українському ринку по працевлаштуванню є безліч сайтів. Деякі з них дуже популярні. Але навіть на найвідоміших сайтах немає такої суворої перевірки. Тому хороша рада від мене: якщо Ви знайшли якусь вакансію та сумніваєтеся в ній, чи достовірна вона, то перевірте її через пошуковик вакансій. Якщо вона якісна та правдива, то напевно вона буде там знаходитися. У цьому випадку Ви можете сміливо на неї відгукнутися та мати можливість стати володарем нового робочого місця!

Читайте также
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно
×